Ile kosztuje OC za przyczepkę?

Ile OC przyczepki?

Koszt OC dla przyczepki wynosi od 40 do 150 zł. Brak obowiązkowego OC skutkuje nałożeniem na właściciela przyczepki opłaty karnej, której wysokość jest uzależniona od liczby dni bez ochrony ubezpieczeniowej.

Ile kosztuje OC na przyczepę kempingowa?

Patrząc na ceny OC, jakie ubezpieczyciele oferują właścicielom przyczep, łatwo dojść do wniosku, że nie warto ryzykować, uchylając się od obowiązku posiadania polisy. OC przyczepy może kosztować już kilkadziesiąt złotych. Ceny zaczynają się od 40-50 zł. Ich droższe wersje mogą kosztować ponad 100 zł.

Ile za brak OC przyczepki?

motocykli, motorowerów, przyczep samochodowych i kempingowych, quadów wynosi: 200 zł za brak OC do 3 dni, 500 zł za brak OC od 4 do 14 dni, 1000 zł za brak OC powyżej 14 dni.

Czy do rejestracji przyczepki potrzebne jest OC?

W przypadku pojazdu, którego właścicielem jest przedsiębiorstwo wielozakładowe lub inny podmiot, rejestracji również dokonuje starostwa odpowiadający siedzibie zakładu. W dniu, kiedy zarejestrujemy naszą przyczepę trzeba również wykupić obowiązkowe ubezpieczenie OC.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: