Ile jest miejsc w limuzynie?

Ile osób wejdzie do limuzyny?

Zabawa może mieć miejsce w limuzynie, w której zmieści się 18 osób, czyli wszyscy bliscy znajomi. Firma Vegascar wynajmuje najwyższej klasy pojazdy, których wnętrza kryją wszystko, co potrzebne niecodziennej rozrywki. Nie trzeba martwić się o kierowcę, bo za kółkiem zasiądzie nasz pełen dyskrecji i zawodowstwa szofer.

Ile kosztuje przejazd limuzyna?

Ile kosztuje wypożyczenie limuzyny?ModelLiczba pasażerówKoszt za godzinęLuksusowy sedan3–4400 złMała limuzyna6–8500 złDuża limuzyna9–12600 złOgromna limuzynado 20800 zł•11 Jan 2018

Ile ma metrow limuzyna?

Cadillac Eldorado Limuzyna ma łączną długość ponad 30 metrów, osadzono ją na 26 kołach. Oprócz tego, auto wyposażono w taras do opalania, lądowisko dla helikopterów, basen, jacuzzi, ogromne łóżko oraz trampolinę.

Ile kosztuje limuzyna wynajem?

Ważne jednak, aby zdecydować się na ofertę uczciwych wypożyczalni, które nie naliczają sobie ukrytych kosztów. Ceny wynajmu eleganckiej limuzyny rozpoczynają się już od 160 zł za dzień. Dodatkowo należy się liczyć ze zwrotnym depozytem w wysokości około 2000 zł, który stanowi zabezpieczenie dla wynajmującego.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: