Ile do tej pory zarobiła Iga Świątek?

Ile zarobiła już Iga Świątek?

Po dwóch latach i kryzysie wywołanym pandemią koronawirusa pula nagród w Roland Garros wróciła do poziomu sprzed trzech lat. A to oznacza potężną nagrodę pieniężną dla tenisistki z Raszyna. Za zwycięstwo w Paryżu Świątek zarobiła 2,2 miliona euro. W przeliczeniu na złotówki to ponad 10 milionów.

Ile zarobiła Iga Świątek za zwycięstwo?

Za triumf w paryskiej imprezie otrzyma 2,2 mln euro. Świątek jest triumfatorką French Open z 2020 roku. Wówczas za zwycięstwo otrzymała 1,6 mln euro. W swojej karierze zarobiła na kortach już ponad 10 mln dolarów.

Ile pzu płaci Świątek?

Świątek „ubezpieczyła” PZU I jak wyliczał Sponsoring Insight dla „Pulsu Biznesu”, po zaledwie dwóch miesiącach współpraca wypracowała dla spółki 14 mln zł ekwiwalentu reklamowego. Natomiast po roku były to już 42 mln zł.

Ile zarobiła Iga w Miami?

Sukcesy sportowe oznaczają również oczywiście premie finansowe. Ile zarobiła Świątek za wygranie Miami Open? Polka za ten triumf otrzyma 1,23 miliona dolarów, czyli ponad pięć milionów złotych. Podobną kwotę zdobyła za zwycięstwo w Kalifornii kilkanaście dni wcześniej.

Ile zarobiła Iga Świątek za półfinał?

Za występ w półfinale Świątek zarobiła 895 tysięcy dolarów australijskich, co w przeliczeniu na złotówki dało kwotę 2,57 miliona.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: