Ile czasu jest ważny bilet e-TOLL?

Jak długo jest ważny bilet e-Toll?

ważność biletu autostradowego e-Toll to 48 godzin. czas na zakup biletu po fakcie to maksymalnie trzy dni od dnia zakończenia przejazdu.

Ile czasu na zakup biletu e-Toll?

Jeśli nie zdążysz kupić e-biletu autostradowego w trakcie przejazdu, należy niezwłocznie, nie później niż do końca trzeciego dnia od dnia zakończenia przejazdu, dokonać zakupu e-biletu autostradowego na zrealizowany przejazd. Ważne: można kupić bilet z datą wsteczną.

Jak długo jest ważny bilet autostradowy?

Bilet będzie ważny 48 godzin od wskazanej daty rozpoczęcia przejazdu. Jeśli zmieniłeś plany, możesz go zwrócić przed zadeklarowaną godziną startu podróży w taki sam sposób, w jaki go kupiłeś: jeśli kupiłeś bilet w aplikacji e-TOLL PL BILET zwróć go w tej aplikacji.

Czy można kupic bilet e-Toll po przejechaniu?

Zgodnie z informacją, podawaną przez operatora systemu e-TOLL, Krajową Administrację Skarbową, „w sytuacjach wyjątkowych bilet można kupić do 3 dni wstecz od daty zakończenia podróży.” I to jest klucz do uratowania sytuacji, na przykład kiedy nie zadziała aplikacja – nie pobierze opłaty lub w przypadku korzystania z …

Co jeśli nie kupiłem biletu e-Toll?

Mandat za brak biletu e-Toll to kara 500 lub 1500 złotych. Od grudnia bilety e-Toll obowiązują na odcinkach autostrad A2 oraz A4, jednak nie wszyscy kierowcy zdają sobie z tego sprawę.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: