Ile czasu idzie list priorytetowy za granicę?

Jak długo idzie list priorytetowy?

Priorytetowy – przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00, Ekonomiczny – przewidywany termin realizacji usługi to trzy dni robocze po dniu nadania (D+3).

Jak często giną listy priorytetowe?

listy ekonomiczne dochodziły w trzy dni w przypadku 81,6 proc. przesyłek, a w pięć – w 97,3 proc. Poniżej wyznaczonego standardu Poczta Polska wypada także w przypadku paczek priorytetowych, które dochodzą następnego dnia w 71, 7 proc. przypadków (a powinny w co najmniej 80 proc.)

Jak długo idzie list do Francji?

List priorytetowy, zarówno zwykły, jak i polecony, dociera do krajów europejskich w założeniu zazwyczaj przeciągu 3 dni roboczych od daty nadania i w czasie 5 dni do pozostałych miejsc na świecie.

Ile trwa nadanie listu?

Ile czasu idzie list polecony (ekonomiczny i priorytetowy) List polecony priorytetowy dotrze do adresata następnego dnia roboczego, pod warunkiem nadania przesyłki do godziny 15:00. List polecony ekonomiczny idzie trzy dni robocze, licząc od daty nadania.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: