Ile bierze Owsiak z orkiestry?

Ile Owsiak bierze dla siebie z WOŚP?

Jak wyjaśniliśmy wcześniej, Jurek od początku Fundacji nie pobiera żadnego wynagrodzenia oraz żadnych dodatkowych gratyfikacji, premii, świadczeń, nagród czy honorariów. Jest to wykazywane w standardowych oświadczeniach finansowych, które Fundacja przedstawia odpowiednim urzędom skarbowym.

Ile zarabia Jerzy Owsiak miesięcznie?

Regularnie, uprzedzając pytania i zarzuty, upublicznia swoje zarobki. Stąd wiadomo, że Owsiak jest zatrudniony w firmie Złoty Melon, jednoosobowej spółce, należącej do Fundacji WOŚP. Pełni w niej funkcję członka zarządu, a jego miesięczna pensja wynosi 10 tysięcy złotych netto.

Ile procent bierze WOŚP?

Dla wsparcia ratownictwa medycznego w Polsce i realizację celów statutowych Fundacji WOŚP. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest organizacją pożytku publicznego, a więc każdy podatnik może przekazać Orkiestrze swój jeden procent podatku.

Ile Caritas bierze dla siebie?

Najbardziej efektownie zrobiły to portale Fronda.pl i Pch24.pl, podając, że WOŚP przeznacza na cele charytatywne 54 proc. zebranych pieniędzy, podczas gdy tak rozumiana skuteczność Caritasu wynosi 99 proc.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: