Generali ubezpieczenie na życie kontakt?

Jak się dodzwonic do Generali?

  1. 22 543 87 00 * pon-pt 8:00-20:00.
  2. 913 913 913 * pon-pt 8:00-16:00. szkody@generali.pl.
  3. centrumklienta@generali.pl *

Jak sprawdzić swoje ubezpieczenie w Generali?

Ubezpieczenie OC w Generali kupisz tak jak Ci wygodnie – u agenta, pod numerem telefonu 913 913 913 lub samodzielnie, korzystając z kalkulatora ubezpieczenia na stronie generali.pl.

Jak zgłosić uszczerbek na zdrowiu w Generali?

telefonicznie – wystarczy, że zadzwonisz pod numer 913 913 913. Pamiętaj, że infolinia jest czynna w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8:00 do 18:00. Zanim zadzwonisz, przygotuj wszystkie niezbędne informacje oraz dokumenty, dzięki czemu zgłoszenie przebiegnie sprawnie.

Jak sprawdzić ważność polisy Generali?

Najprościej sprawdzić ważność ubezpieczenia OC na stronie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) – www.ufg.pl. Wystarczy wejść w zakładkę „Baza OC i AC”. Następnie należy kliknąć w „Sprawdzenie ubezpieczenia OC”, a potem w „Identyfikacja umowy OC na dzień”.

Czy infolinia Generali jest płatna?

Za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Generali można także zamówić bezpłatnie rozmowę telefoniczną. Konsultant ubezpieczyciela zadzwoni w wybranym przez Ciebie terminie.

Jak zgłosić śmierć rodzica w Generali?

Śmierć rodzica Ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku

  1. oświadczenie opisujące okoliczności zajścia zdarzenia: …
  2. oświadczenie o danych z dokumentu tożsamości osób uprawnionych do otrzymania świadczenia (w przypadku osoby nieletniej rodzica, opiekuna prawnego);
  3. kopia aktu urodzenia Ubezpieczonego;
  4. kopia aktu zgonu;

Jak sprawdzić czy mam ubezpieczenie na życie?

Jak sprawdzić czy jest się ubezpieczonym? Należy zgłosić się do lekarza lub pielęgniarki NFZ podając swój PESEL. Druga możliwość to sprawdzenie tej informacji online: EPUAP-em lub ZIP-em.

Co obejmuje ubezpieczenie w Generali?

W Generali ubezpieczymy Twoje mieszkanie, dom, a nawet dom w budowie. Ubezpieczenie nieruchomości chroni Cię przed skutkami niespodziewanych zdarzeń. Skorzystaj z bogatego zakresu, który obejmuje m.in: pożar, przepięcie, kradzież, zalanie przez otwarte okno czy kradzież przez otwarte drzwi.

Ile mam czasu na zgłoszenie uszczerbku na zdrowiu?

Zgłoszenia najlepiej dokonać po zakończeniu leczenia, nie później niż 3 lata od daty zdarzenia.

Ile wynosi 1 procent uszczerbku na zdrowiu w Generali?

Świadczenie w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu Ubezpieczonego powstałego wskutek nieszczęśliwego wypadku, wypłacane jest w wysokości 1% sumy ubezpieczenia za każdy 1% trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Ile za dzień pobytu w szpitalu Generali?

ILE WYNOSI ŚWIADCZENIE ZA POBYT W SZPITALU W RÓŻNYCH TU
TU SU Poważne zachorowanie
Generali 30 000 zł 2 500 zł
ERGO Hestia 35 000 zł 8 000 zł
Allianz Ustalana indywidualnie Tak

Ile wynosi odszkodowanie za śmierć rodzica Generali?

Generali oferuje ubezpieczenie grupowe, które zapewnia odszkodowanie za śmierć rodzica w wysokości 100% SU dla umowy dodatkowej dotyczącej śmierci rodzica lub teścia, w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia.

Jak sprawdzić czy mam prawo do świadczeń zdrowotnych?

Uprawnienia do potwierdzania prawa do świadczeń opieki zdrowotnej w systemie eWUŚ mogą być weryfikowane m.in. poprzez przeglądarkę internetową znajdującą się na stronie https://ewus.nfz.gov.pl/ap-ewus/.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: