gdzie wykupić ubezpieczenie assistance

Gdzie można wykupić samo assistance?

Firmy ubezpieczeniowe proponują klientom assistance na rok lub na krótszy okres, np. 7 czy 30 dni. Krótkoterminowe assistance bez OC można kupić przez internet na stronie internetowej ubezpieczyciela. Zakup assistance bez OC jest możliwy, ale jedynie bezpośrednio u ubezpieczyciela.

Ile kosztuje ubezpieczenie assistance?

Już od 105 zł /rok! Assistance zapewnia Ci pomoc na drodze, gdy przydarzy się awaria, wypadek, kradzież.

Ile kosztuje assistance na 7 dni?

Ile kosztuje assistance krótkoterminowe za granicą i w Polsce? Krótkoterminowa ochrona assistance nie kosztuje dużo – najtańsze pakiety można mieć już za parę złotych, a typowy koszt 7-dniowej ochrony w Polsce i Europie nie przekracza 50 zł.

Czy można wykupic assistance?

Assistance krótkoterminowe można kupić w dowolnym momencie, jeśli w najbliższym czasie planujemy np. wyjazd samochodem na urlop za granicę. Zwykle towarzystwa ubezpieczeniowe oferują polisy na 7, 15 lub 30 dni. Jednocześnie wielu ubezpieczycieli wraz z OC czy AC zapewnia bezpłatnie w pakiecie mini assistance.

Ile kosztuje assistance w PZU?

dopłata do wariantu Super (ochrona na terenie Polski) wynosi 139 zł, przy czym zniesienie franszyzy kilometrowej to dodatkowy koszt 112 złotych; objęcie ochroną ASS pojazdu w Polsce i Europie jest jeszcze droższe: 298 zł dopłaty bez zniesienia limitu odległości od domu lub 337 zł po jego zniesieniu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: