gdzie można kupić samo ubezpieczenie ac

Gdzie można wykupić samo AC?

Najprościej jest dokupić polisę AC u tego samego ubezpieczyciela, u którego kupiliśmy ubezpieczenie OC. Możemy też skorzystać z oferty innego towarzystwa ubezpieczeniowego. Jednak korzystniejszym rozwiązaniem jest posiadanie obu ubezpieczeń u tego samego ubezpieczyciela.

Czy można wykupic tylko AC?

Dokupienie samego AC jest możliwe, ale ubezpieczyciele różnie podchodzą do tej kwestii. Polisa AC jest ubezpieczeniem dodatkowym, a nie obowiązkowym i jej zakres i warunki nie są regulowane ustawowo. W związku z tym, o możliwość wykupienia AC jako oddzielnego produktu należy pytać w każdym towarzystwie oddzielnie.

Czy można kupić AC bez OC?

Polisa AC jest natomiast ubezpieczeniem dobrowolnym. Jej samodzielny zakup bez OC oczywiście jest możliwy, jednak nie zawsze opłacalny – biorąc pod uwagę, że OC i tak trzeba gdzieś kupić, warto sprawdzić, czy decydując się na taki zakup w jednym towarzystwie, nie będzie po prostu taniej.

Gdzie najtańszy pakiet OC AC?

TowarzystwoRodzaj pakietuCena pakietuAXA DirectOC+AC+ASS1069 złLink4OC+AC+ASS1145 złLink4OC+AC+ASS+NNW1252 złAVIVAOC+AC+ASS+NNW1289 zł

Czy można wykupić samo ubezpieczenie assistance?

Tylko część ubezpieczycieli ma w swojej ofercie takie rozwiązanie. Inni umożliwiają nabycie assistance tylko w pakiecie z OC lub AC. Do towarzystw ubezpieczeniowych, w których można kupić samo assistance, należą m.in. Generali, Uniqa i LINK4.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: