Gdzie mieszkał porucznik Borewicz?

Gdzie mieszka Borewicz?

W odcinku 13 Borewicz podaje swój adres zamieszkania w Warszawie: aleja Sobieskiego 70 m. 59. Jest człowiekiem nowoczesnym, jednak w wąskich socjalistycznych ramach.

Gdzie był kręcony 07 zgłoś się?

Budynek nieistniejącej restauracji „Maxim” (w odcinku pod nazwą „Kaskada”) gdyńskiej dzielnicy Orłowo.

Ile lat miał porucznik Borewicz?

Bronisław Cieślak odszedł po długiej walce z chorobą W niedzielę 2 maja 2021 świat kultury pożegnał wspaniałego aktora. Bronisław Cieślak, znany jako porucznik Borewicz, zmarł w wieku 77 lat po długiej walce z chorobą.

Co to znaczy 07 zgłoś się?

07 zgłoś się – polski serial kryminalny wyprodukowany przez Telewizję Polską i emitowany przez TVP1 w pięciu seriach od 25 listopada 1976 do 25 maja 1989. Głównym reżyserem, a także współautorem scenariusza tego serialu był Krzysztof Szmagier.

Czy Borewicz żyje?

Dziś w wieku 77 lat zmarł Bronisław Cieślak, aktor, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Widzowie pamiętają go jako słynnego porucznika Sławomira Borewicza z serialu „07 zgłoś się” oraz Bronisława Malanowskiego z serialu „Malanowski i partnerzy”.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: