Gdzie licytować auta z USA?

Gdzie licytować samochody?

Copart, globalna firma organizująca aukcje pojazdów używanych, oddaje w Twoje ręce możliwość skutecznego licytowania pojazdów. Zarejestruj się i wybierz członkostwo Podstawowe lub Premium, aby brać udział w licytacjach i wygrywać aukcje samochodów używanych.

Jak kupić i sprowadzić samochód z USA?

Transport auta do portu w USA Wybieramy firmę zajmującą się transportem lądowym oraz przewoźnika morskiego, który przetransportuje samochód z USA do Europy. Uiszczamy opłaty portowe, płacimy także akcyzę i opłatę celną, czyli 10% wartości auta. W zależności od tego, czy chcemy przetransportować auto do Niemiec (np.

Jaki jest koszt sprowadzenia auta z USA?

Za cło zapłacisz ok. 10%, akcyzę od 3,1% do 18,7% wartości samochodu, a podatek VAT wyniesie Cię 19% w przypadku auta standardowego i 8% zabytkowego. Koszty transportu z USA do Europy to koszt ok. 1150 – 2250 dolarów.

Gdzie licytowac auta z USA?

Jeżeli myślisz o sprowadzeniu auta ze Stanów, koniecznie sprawdź dwa największe portale z licytacjami samochodów z USA, czyli Copart i IAAI. Są to zdecydowani liderzy w branży importu aut. Zarówno Copart jak i IAAI weryfikują oferty i przerywają współpracę z nieuczciwymi kontrahentami.

Gdzie PZU wystawia samochody na aukcje?

dzieki za pomoc. gdzie mozna zobaczyc auta do licytacji? PZU wystawia uszkodzone auta do wyceny w serwisie autoonline.pl. Niestety, żeby zobaczyć licytowane auta trzeba być zarejestrowanym, a zarejestrować się mogą tylko firmy.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: