Gdzie bezpiecznie kupic samochód?

Jak bezpiecznie kupic samochód?

Jak kupić samochód używany – poradnikZapisz ogłoszenie przed kupnem auta używanego.Przed zakupem samochodu sprawdź numer VIN.Nie jedź sam na oględziny samochodu.Udokumentuj stan pojazdu.Nie zaniżaj ceny pojazdu przed zakupem.Jeżeli zostawiasz swój stary pojazd w rozliczeniu – opisz to.Nie wyłączaj rękojmi.

Jak dobrze kupić używane auto?

Jak kupić sprawdzone auto używane – poradnik krok po krokuWybór zaufanego źródła. Zakup używanego samochodu to zawsze w pewnym stopniu niewiadoma. … Zakup od znajomego. … Poznaj samochód, który chcesz kupić … Weź ze sobą specjalistę … Przejrzyj listę najpopularniejszych sztuczek sprzedawców. … Nie bój się sprawdzać i pytać

Ile można wynegocjować w komisie samochodowym?

Ile można utargować przy zakupie samochodu? W przypadku większości ogłoszeń sprzedający zakładają od 5 do 10% wartości do negocjacji. To jednak nie znaczy, że będą przesadnie chętni faktycznie obniżać cenę. Zwykle trzeba ich do tego w pewien sposób przekonać.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: