Ergo hestia ubezpieczenie samochodu?

Jak sprawdzić ubezpieczenie pojazdu ERGO Hestia?

Zadzwoń 801 107 107 * lub 58 555 55 55. Infolinia Assistance jest dostępna 24/7. * Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora.

Co obejmuje Assistance pojazdu w ERGO Hestia?

Car Assistance zapewnia całodobową pomoc w razie problemów z samochodem. Obejmuje to m.in. awarię silnika, pęknięcie opony, stłuczkę, a nawet pusty bak. Gwarantuje Tobie i Twoim pasażerom szybkie i kompleksowe wsparcie w każdej trudnej sytuacji na drodze: po wypadku, awarii czy kradzieży.

Co obejmuje ubezpieczenie samochodu?

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) samochodu obejmuje przede wszystkim rekompensatę szkód, powstałych w wyniku spowodowania kolizji lub wypadku drogowego. Dotyczy to zarówno szkód osobowych, jak i materialnych. Co istotne, polisa OC przypisana jest do konkretnego samochodu, a nie do jego właściciela.

Ile traci się zniżek po kolizji?

Przeważnie firmy ubezpieczeniowe zabierają z „naszego konta” za spowodowanie pojedynczej szkody od 10-20% zniżki. Należy jednak pamiętać, że im większa wypłata odszkodowania na rzecz poszkodowanego lub liczba zdarzeń w danym roku polisowym, tym możemy spodziewać się większej utraty zniżek.

Jak sprawdzić ubezpieczenie samochodu?

To bardzo proste. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową www.ufg.pl i w części „Sprawdź OC dla pojazdu” wpiszesz w wolne pole numer rejestracyjny albo numer VIN pojazdu. W przypadku zdarzenia drogowego należy podać także dzień i kraj, w jakim miało ono miejsce.

Ile razy można skorzystać z Assistance Hestia?

Najszerszy wariant Assistance od ERGO Hestia gwarantuje najlepszą ochronę. Umożliwia wypożyczenie pojazdu zastępczego aż na 10 dni. Nie przewiduje także limitów na kontynuację podróży w Polsce ani na transport przyczepy i bagażu (po 1500 km za granicą). Suma tego ubezpieczenia wynosi 20 tys.

Jak sprawdzić czy ma się Assistance?

Sprawdzenie, czy dane auto posiada ubezpieczenie Assistance jest możliwe poprzez stronę Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG).

Co nie obejmuje OC?

Z OC nie otrzymamy odszkodowania za utratę gotówki, papierów wartościowych dokumentów i biżuterii. Polisa OC nie działa w przypadku zanieczyszczenia lub skażenia środowiska i zniszczenia mienia należącego do sprawcy.

Czy OC zawsze pokrywa koszty naprawy samochodu?

Ubezpieczyciel likwidujący szkodę z komunikacyjnej polisy OC ma obowiązek pełnej naprawy szkody. Poszkodowany może wybrać, czy zakład ubezpieczeń mu wpłaci odszkodowanie na podstawie kosztorysu, czy też rozliczy się z nim na podstawie faktur.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: