Dlaczego progi Rdzewieja?

Kiedy progi są do wymiany?

Progi są elementami nośnymi nadwozia narażonymi na korozję, wgniecenia lub uderzenia kamieni. Mogą ulec również zniekształceniu podczas podnoszenia pojazdu w trakcie obsługi serwisowej. Próg należy niezwłocznie wymienić, jeżeli został on zniszczony przez korozję lub uległ uszkodzeniu w trakcie kolizji.

Ile bierze blacharz za wstawienie progu?

Doliczyć trzeba materiał w kwocie ok. 100-150 zł, oraz późniejszą usługę lakierowania u lakiernika. Całkowita kwota za kompleksową wymianę progu może mieścić się w kwocie 350-900 zł.

Co to jest reperaturka progu?

Ale co to jest właściwie ta reperaturka? Jest to blaszany element, który należy wstawić w miejsce wcześniej powstałego ubytku. Ma kształt, który pozwala na łatwe dopasowanie do reszty nadwozia. Dzięki zastosowaniu reperaturki nie ma konieczności wymiany całego elementu, idą więc za tym oszczędności.

Co potrzebne do wymiany progów?

Reperaturki progów dokładnie umyłem zmywaczem anty silikonowym oraz przeszlifowałem papierem P240, oraz P320 z obu stron….Reperaturki progów.Arkusz blachy czarnej 0.8mm i 1.2-1.5 mm do ewentualnej odbudowy profili wewnętrznych.Podkład epoksydowy. … Papier ścierny P240,P320.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: