Dlaczego pojazd jest nieaktywny w e-TOLL?

Jak aktywować pojazd w systemie e-TOLL?

Jak uruchomić aplikację e-toll?Logowanie na stronę Pierwszym krokiem jest logowanie na stronę. … Osoba prywatna czy firma. … Rejestracja pełna i uproszczona. … Dane pojazdu. … Utwórz konto rozliczeniowe. … Przypisz pojazd do konta. … Dodaj pojazd. … Dodaj urządzenie do pojazdu.

Co jak nie zaplacilem e-TOLL?

Pamiętajmy, że w przypadku ujawnienia takiego wykroczenia służby celno-skarbowe, w formie mandatu, ukarzą nas grzywną w wysokości 500 zł. Dane przekazane nam przez Krajową Administrację Skarbową nie przez przypadek dotyczą okresu od 1 października 2021 do końca lutego 2022.

Jak zmienić auto w aplikacji e-TOLL?

Jeśli na ostatnie pytanie odpowiedzieli państwo przecząco, w pierwszej kolejności należy:zalogować się do naszej aplikacji etoll.framelogic.pl,kliknąć w zakładkę „Pojazdy”,wybrać pojazd, którego dotyczy sytuacja,w kartotece pojazdu wybrać opcję „Dane GPS”,

Jak dodać urządzenie do e-TOLL?

Wejdź na stronę www.etoll.lontex.pl. Przejdź do opcji „Zarządzanie”. Wybierz opcję „Dodaj nowe urządzenie”. Dodaj urządzenia podając ID urządzenia, czyli numer IMEI znajdujący się na obudowie pod kodem QR oraz podaj numer rejestracyjny pojazdu.

Jak się zalogowac do e-Toll?

Wejdź na etoll.gov.pl i załóż IKKlogin.gov.pl – to jest profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczną – przygotuj dane do logowania profilem zaufanym lub przez e-dowód.aplikację mObywatel.login i hasło – przygotuj dane (imię i nazwisko, e-mail, typ i numer dokumentu tożsamości)

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: