Dlaczego hybryda nie błyszczy?

Co zrobić żeby hybryda się nie Kleila?

Wszystko zależy od wybranego topu, bo oprócz zwykłych topów do hybryd dostępne są także topy no wipe, czyli tzw. suche topy. Te pierwsze, po nałożeniu i utwardzeniu, także mają warstwę dyspersyjną. Należy ją przetrzeć cleanerem za pomocą wacików bezpyłowych, aby hybryda przestała się kleić.

Jak przywrócić blask hybrydy?

Jak odświeżyć hybrydy? Z biegiem czasu nawet najtrwalszy manicure traci estetyczny wygląd. Wówczas konieczne jest wykonanie zabiegu odświeżającego. Można zdecydować się na pokrycie płytki nabłyszczającymi preparatami, aby wydobyć z niej dawny blask.

Dlaczego top na hybrydzie matowieje?

Zbyt krótkie utwardzanie Lakiery hybrydowe wymagają utwardzenia ich w specjalnej lampie. To samo dotyczy na przykład żeli do paznokci. W każdym przypadku preparat musimy utwardzać odpowiednio długo. Jeśli zbyt szybko wyciągniemy paznokieć spod lampy, to może okazać się, że lakier po chwili stanie się matowy.

Dlaczego lakier nie chce się utwardzić?

Jeśli wyjmiemy paznokieć spod lampy w trakcie utwardzania, lub będziemy trzymać go w niej nieodpowiednią- zbyt krótką ilość czasu – lakier nie utwardzi się w należyty sposób i przez to hybryda będzie bezużyteczna – szybko się zniszczy.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: