Dlaczego drogie auta są zarejestrowane w Czechach?

Ile kosztuje rejestracja samochodu w Czechach?

Cena usługi rejestracji auta w Czechach wynosi 3000 CZK / 500 PLN netto i obejmuje: reprezentację w wydziale komunikacji. koszty poświadczenia podpisu na pełnomocnictwie.

Dlaczego Polacy Rejestruja auta w Czechach?

A firma w Czechach to nie tylko korzyść przy zakupie samochodu. To też znacznie niższe koszty prowadzenia działalności: zerowy podatek, niższy ZUS i możliwość odliczenia kosztów w wysokości 60 proc. dochodu. Rejestrowane w Czechach samochody to oczywista strata dla polskiego budżetu.

Czy opłaca się kupić auto z Czech?

Biorąc pod uwagę korzyści, kupno nowego samochodu w Czechach jest opłacalne. Tym bardziej, gdy prowadzi się tam działalność gospodarczą. Wówczas koszty rejestracji pojazdu są naprawdę symboliczne. Z takiego rozwiązania korzysta wielu ludzi, czemu trudno się dziwić, każdy chce dla siebie jak najlepiej.

Czy warto zarejestrować auto w Czechach?

Zastanawiasz się, skąd na polskich drogach tak dużo samochodów na czeskich blachach? To dlatego, że rejestracja auta w Czechach pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na akcyzie i podatku VAT.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: