Czym doczyścić felgi aluminiowe?

Czym można czyscic felgi?

Zwykły brud drogowy, który osadza się na kołach w wyjątkowo dużej ilości z powodu ich niskiego położenia, to naprawdę niewielki problem – daje się usuwać zwykłym szamponem. Czarnego pyłu hamulcowego szamponem do karoserii nawet nie naruszymy!

Jak wyczyscic koła aluminiowe?

Jak wyczyścić felgi aluminiowe?Upewnij się, że felgi są zimne.Spłucz część zabrudzeń wodą.Nanieś na obręcz specjalistyczny środek myjący.Usuń zanieczyszczenia z zakamarków, uważając jednocześnie, aby preparat nie wysechł.Spłucz całość dużą ilością wody.

Czym umyć felgi od srodka?

Czyszczenie felg aluminiowych W takim wypadku należy nałożyć roztwór kwasowy i poczekać kilka minut. Następnie spłukać brud z środkiem żrącym i ponowić czynność. Nie żałujemy do tego wody, gdyż substancje silnie żrące trzeba bardzo dokładnie spłukać dla bezpieczeństwa własnego, zawieszenia, jak i kół.

Czym wyczyścić felgi aluminiowe ze smoły?

Jak w każdym czyszczeniu tak i w myciu felg aluminiowych podstawą jest woda. Przy silniejszych zabrudzeniach pomocna okaże się myjka ciśnieniowa, której siła strumienia pomoże nam usunąć zaschnięte drobiny pyłu, czy smoły.

Czym Woskowac felgi?

Dostępne są specjalne woski przeznaczone do felg aluminiowych, wystarczy jednak użyć zwykłego wosku do karoserii, który jest powszechnie dostępny i po prostu tańszy. Specjalnej troski wymagają felgi polerowane czy chromowane. Trzeba je woskować znacznie częściej – nawet raz w tygodniu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: