Czy opłaca się sprzedać auto handlarzowi?

Ile można zarobić na komisie samochodowym?

Może wynieść 10 – 20% wartości auta. Oczywiście, jeśli uda się samochód sprzedać. Im droższe auto i im niższy koszt przygotowania go do sprzedaży, tym zarobek może być większy. Handlarze doskonale wiedzą, że są samochody, które uda się sprzedać niemal zawsze.

Czy warto sprzedać samochód AAA auto?

Jeśli jednak chcesz szybko kupić, sprzedać czy wymienić samochód – AAA Auto może okazać się pomocne. Ich ceny warto jednak zestawić z propozycjami innych komisów lub samemu wystawić ogłoszenie z interesującą nas kwotą. Zawsze jest szansa, że dostaniemy więcej.

Czy warto sprzedać auto?

Skup samochodów używanych to dobry pomysł, gdy nie masz czasu na niezbędne spotkania związane ze sprzedażą samochodu. Większość kierowców obecnie szuka nowego nabywcy przez Internet, ale rzadko udaje się sprzedać pojazd pierwszemu zainteresowanemu. W przypadku skupu możesz też zarobić nawet na uszkodzonym samochodzie.

Ile zarabia dealer na aucie?

u dealera samochodowego) zazwyczaj myślą właśnie o stanowisku sprzedawcy. Poza tym zdecydowana większość ofert skierowana jest do specjalistów i doradców ds. sprzedaży. Z danych serwisu Pracuj.pl wynika, że sprzedawca samochodów nowych może liczyć na przeciętne miesięczne zarobki na poziomie 5800 zł brutto.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: