Czy Auto Detailing się opłaca?

Ile zarabia się na auto detailingu?

Nieźle, zważywszy na to, że doświadczeni fachowcy biorą po 2000, 3000, a nawet 4000 i 5000 zł.

Czy warto otworzyć Detailing?

Studio detailingu samochodowego to w dzisiejszych czasach dobry pomysł na biznes. Wiele osób czerpie z takiej działalności bardzo duże dochody. Na rynku jest jeszcze miejsce na wiele firm tego typu, gdyż popularność auto detailingu (zwanego też samochodowym Spa) stale rośnie.

Ile kosztuje otworzenie studia detailingu?

Podliczając wszelkie niezbędne inwestycje na uruchomienie profesjonalnego studia auto detailingu potrzeba co najmniej 50 tys. zł. Przy intensywnej pracy można założyć, że pół roku powinno wystarczyć, aby wypracować przychód, który zrównoważy poniesione koszty.

Ile kosztuje auto detailing?

Koszt pełnej usługi detailingowej mycie detailingowe, które znacznie różni się od “zwykłego”, ale o tym za chwilę (cena indywidualna 150-400 zł zł) korekta, czyszczenie i zabezpieczenie lakieru (od 1500 do nawet 20000 zł w zależności od wybranego zabezpieczenia lakieru)

Jak zacząć przygodę z detailingiem samochodowym?

Jeśli zamierzasz prowadzić takie usługi, z pewnością dobrym pomysłem będzie udział we wszelkiego rodzaju szkoleniach organizowanych przez specjalistów w tej branży. Oprócz lokalu, kosmetyków i narzędzi będziesz potrzebował także sprzętu (myjka ciśnieniowa, miernik grubości lakieru, kompresor itp.).

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: