Co zrobić z kotem na święta?

Co zrobić z kotem na wakacje?

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Na czas wyjazdu możemy zostawić kota w domowym hotelu dla kotów, albo w profesjonalnym hotelu. Dobra opieka na pewno zmniejszy stres związany z tęsknotą. Zaletą domowych kocich hotelików jest bliskość ich położenia oraz cena.

Czy można zabrac kota na swieta?

Bezpieczne święta pupila Warto w pierwszej kolejności dodatkowo zabezpieczyć choinkę (np. dopięcie linką do ściany) lub zapewnić odpowiednie obciążenie jej. Nie czarujmy się: są małe szanse, że kot nie będzie eksplorować drzewka.

Jak przygotować kota do nieobecności?

W wyprawce urlopowej dla kota powinno znaleźć się kilka niezbędnych przedmiotów jak: kuweta z zapasem żwirku, karma znana i lubiana przez kota, porządna smycz wraz z szelkami czy obróżką oraz adresówką (z którą kot nie powinien się rozstawać), warto zabrać też drapak (aby kot nie poczynił większych zniszczeń w miejscu …

Czy kota można brać na wakacje?

Czy każdy kot może pojechać na urlop? Odpowiedź jest krótka: nie. O tym, czy Twój pupil nadaje się do wyjazdu, świadczy przede wszystkim to, jak radzi sobie ze zmianami.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: