co to znaczy ubezpieczenie assistance

Co daje nam ubezpieczenie assistance?

Ubezpieczenia assistance zapewniają dostęp do praktycznych usług takich jak holowanie, naprawa pojazdu czy samochód zastępczy w razie wypadku, awarii lub kradzieży. Podstawowe pakiety dodawane są za darmo do lepszych polis OC oraz AC.

Na czym polega usługa assistance?

Wyjechałeś właśnie na wakacje, jesteś w drodze, w środku nocy okazuje się, że samochód nie chce jechać dalej? Jeśli masz polisę assistance, to po prostu dzwonisz do ubezpieczyciela, który może zająć się holowaniem auta do warsztatu, a tobie i twojej rodzinie może zapewnić nocleg w hotelu.

Czy ubezpieczenie Assistance pokrywa koszty naprawy?

Assistance pokryje koszty naprawy samochodu na miejscu, ale tylko w określonej skali. Ubezpieczyciele określają dokładne limity kwotowe, po przekroczeniu których musimy dopłacić z własnej kieszeni. Pamiętajmy jednak, że towarzystwa ubezpieczeniowe w swoich ofertach proponują nam różne warunki.

Kiedy można skorzystać z assistance?

Ubezpieczenie Assistance przyda Ci się: Gdy podczas podróży przebiłeś oponę w samochodzie. Gdy Twój samochód zepsuł się w trasie i wymaga naprawy w warsztacie. Gdy mimo awarii chcesz kontynuować podróż Gdy miałeś stłuczkę za granicą i potrzebujesz pomocy tłumacza.

Ile razy można skorzystac z assistance?

z pomocy można skorzystać tylko dwa razy w ciągu roku.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: