co to ubezpieczenie ass

Co obejmuje ubezpieczenie assistance standard?

Ubezpieczenie assistance to natychmiastowa pomoc udzielana w przypadku zdarzenia ubezpieczeniowego. Wsparcie obejmuje m.in. pomoc drogową w miejscu wypadku lub awarii, holowanie, organizację części zamiennych, pomoc w zakwaterowaniu i udostępnienie pojazdu zastępczego.

Jakie sytuacje nie są objęte ubezpieczeniem assistance?

Ochroną w ramach assistance nie są objęte szkody, które powstaną wskutek samookaleczenia się lub samobójstwa kierowcy. Ubezpieczyciel może odmówić realizacji usługi objętej limitem, który został już wykorzystany.

Ile razy w roku można skorzystać z assistance?

z pomocy można skorzystać tylko dwa razy w ciągu roku.

Czym się rozni assistance od autocasco?

O ile AC obejmowało głównie szkody wyrządzone przez samego właściciela pojazdu, przez nieznanego sprawcę albo przez siły natury, o tyle assistance służy do pokrycia kosztów pomocy pracowników serwisowych, której będziemy potrzebować na drodze.

Kiedy można skorzystać z assistance?

Ubezpieczenie Assistance przyda Ci się: Gdy podczas podróży przebiłeś oponę w samochodzie. Gdy Twój samochód zepsuł się w trasie i wymaga naprawy w warsztacie. Gdy mimo awarii chcesz kontynuować podróż Gdy miałeś stłuczkę za granicą i potrzebujesz pomocy tłumacza.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: