co to jest ass ubezpieczenie

Jak korzystać z assistance?

Określ swoje położenie. Jeżeli dokładnie podasz konsultantowi assistance miejsce zdarzenia, szybciej uzyskasz potrzebną pomoc. Jeśli do wypadku, kolizji czy awarii doszło w terenie zabudowanym (np. w mieście), spróbuj ustalić nazwę ulicy i numer najbliższego budynku.

Co to jest ubezpieczenie as?

Co to jest Assistance? Ubezpieczenie Assistance jest dobrowolnym ubezpieczeniem, które ma na celu zapewnienie kierowcy zorganizowanie wszechstronnej i natychmiastowej pomocy w razie wypadku, awarii, kolizji czy też kradzieży.

Jakie sytuacje nie są objęte ubezpieczeniem assistance?

Ochroną w ramach assistance nie są objęte szkody, które powstaną wskutek samookaleczenia się lub samobójstwa kierowcy. Ubezpieczyciel może odmówić realizacji usługi objętej limitem, który został już wykorzystany.

Czy za korzystanie z assistance a zniżki?

Korzystanie z assistance nie wpływa negatywnie na wypracowane zniżki OC. To dwa niezależne od siebie produkty ubezpieczeniowe. Posiadanie polisy assistance może uchronić przed utratą zniżek AC. W tym przypadku polisa działa jak dodatkowe rozszerzenie AC.

Ile kosztuje ubezpieczenie assistance?

Już od 105 zł /rok! Assistance zapewnia Ci pomoc na drodze, gdy przydarzy się awaria, wypadek, kradzież.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: