co obejmuje ubezpieczenie zdrowotne pzu

Co obejmuje pakiet PZU zdrowie?

nielimitowane wizyty domowe i rehabilitacja, dostęp do lekarza rodzinnego, internisty i pediatry w ciągu 24h, a do pozostałych specjalizacji w ciągu 5 dni roboczych zarówno w placówkach własnych jak i współpracujących, możliwość objęcia abonamentem bliskich w ramach pakietów: Partnerski, Rodzinny, Senior, Dziecko pow.

Co obejmuje dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne?

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest dodatkową i dobrowolnie wykupioną usługą, dzięki której pacjent może uzyskać dostęp do badań, zabiegów, wizyt u specjalistów czy innych usług medycznych bez długiego oczekiwania w kolejce.

Ile trzeba być ubezpieczonym w PZU żeby dostac odszkodowanie?

Zazwyczaj karencja trwa od 3 do 6 miesięcy, jednak w szczególnych przypadkach – na przykład w przypadku ubezpieczenia na wypadek ciężkich chorób przewlekłych czy urodzenia dziecka – czas ten może wydłużyć się nawet do 12 miesięcy.

Jak sprawdzić ubezpieczenie zdrowotne PZU?

Zadzwoń – 801 102 102 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Czy ubezpieczenie PZU obejmuje NFZ?

Czy wiesz, że w PZU Zdrowie możesz korzystać bezpłatnie z opieki lekarza pierwszego kontaktu? Świadczymy usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia dla wszystkich Pacjentów, niezależnie od miejsca zamieszkania czy zameldowania.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: