co obejmuje ubezpieczenie telefonu t-mobile

Jak działa ubezpieczenie telefonu T-Mobile?

ubezpieczeniem objęte są wszystkie elementy urządzenia; w przypadku kradzieży wydamy nowe urządzenie; w przypadku nieuprawnionego użycia zwrócimy koszty połączeń lub innych usług telekomunikacyjnych do 1 000 zł; na życzenie otrzymasz bezpłatnie urządzenie zastępcze na czas naprawy.

Co obejmuje ubezpieczenie na telefon?

Standardowe ubezpieczenie obejmuje uszkodzenia sprzętu w wyniku wypadku, zalania czy przepięcie. Ochroną można objąć sam wyświetlacz lub całe urządzenie. Jednak nie są to wszystkie sytuacje, w których ochrona telefonu jest możliwa.

Jak zgłosić uszkodzenie telefonu T-Mobile?

Obecnie nie ma możliwości zgłoszenia szkody i oddania uszkodzonego urządzenia w salonie T‑Mobile. Uszkodzenie możesz jednak łatwo zgłosić online (na portalu www.ochronatmobile.pl) albo telefonicznie, a kurier odbierze je od Ciebie i dostarczy je po naprawie pod same drzwi.

Jak skorzystać z ubezpieczenia telefonu?

Aby skorzystać z ochrony wystarczy pobrać aplikację Screenity i zadeklarować, czy chcemy opłacać składkę miesięcznie (9,99 zł) czy od razu uregulować ją za cały rok (108 zł). Następnie trzeba jeszcze tylko zrobić zdjęcie telefonu, aby udowodnić, że ekran nie jest uszkodzony w momencie zawierania ubezpieczenia.

Ile się czeka na naprawę telefonu w T-Mobile?

Zazwyczaj jest to 14 dni, czasem do 30 dni, a czasami może to trwać dłużej. Jak Ci się zepsuje samochód, oddajesz go do mechanika i czekasz aż zostanie naprawiony.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: