co obejmuje ubezpieczenie przesyłki kurierskiej

Na czym polega ubezpieczenie paczki?

Nadajesz paczkę – ubezpiecz ją na wypadek zaginięcia, uszkodzenia lub ubytku w przesyłce. Dzięki niewielkiej opłacie w przypadku szkody wypłacone środki pozwolą zrekompensować utratę lub zniszczenie przesyłanych przedmiotów.

Ile kosztuje przesyłka kurierska ubezpieczona?

Koszt tej usługi to ok. 2-3 PLN a wtedy firma kurierska odpowiada za naszą przesyłkę nie jak w standardzie do kiluset złotych a nawet do 50.000,00 PLN. W przypadku wysylajtaniej.pl mamy do czynienia z najniższą ceną ubezpiecznia dodatkowego od 1,5 zł netto.

Czy Przesyłki kurierskie są ubezpieczone?

Każda paczka ubezpieczona jest w cenie transportu do określonej wartości. Można jednak skorzystać z ubezpieczenia dodatkowego – to usługa płatna, która zwiększa odpowiedzialność firmy kurierskiej. Wartość ubezpieczenia zazwyczaj wyliczana jest procentowo od zadeklarowanej wartości paczki.

Jak działa ubezpieczenie przesyłki Inpost?

W przypadku, gdy przesyłka jest automatycznie ubezpieczona, nasza paczka zostaje objęta ochroną do deklarowanej wartości. Jeśli wartość paczki przewyższa tę kwotę, musimy wykupić dodatkowe ubezpieczenie i dopłacić za nadanie takiego towaru.

Co obejmuje ubezpieczenie InPost?

Ubezpieczenie obejmuje zaginięcie paczki, jej uszkodzenie lub częściowy ubytek. Wartość przesyłki zawsze określa Nadawca.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: