co obejmuje ubezpieczenie oc pzu

Jak sprawdzić co obejmuje polisa PZU?

Wypełnij formularz internetowy (dotyczy ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i rolnych). Zadzwoń – 801 102 102 (opłata zgodna z taryfą operatora). Odwiedź nasz oddział. Załóż konto w serwisie mojePZU i zyskasz dostęp do wybranych polis majątkowych i życiowych.

Czego nie obejmuje OC w życiu prywatnym?

OC w życiu prywatnym nie obejmuje szkód na naszym własnym mieniu ani wyrządzonych osobom bliskim, czyli np. dzieciom, współmałżonkowi czy innej osobie należącej do naszego gospodarstwa domowego.

Od czego chroni OC firmy?

Od ognia i innych zdarzeń losowych, a także od kradzieży z włamaniem lub rabunku można ubezpieczyć na przykład:budynki i inne nieruchomości,maszyny, urządzenia i inne wyposażenie,mienie pracowników firmy,środki obrotowe,wartości pieniężne.

Kogo obejmuje OC w życiu prywatnym w ramach PZU DOM?

Wypłacimy odszkodowanie, jeśli Ty lub Twoi bliscy, Twoje zwierzęta domowe lub osoby pomagające w gospodarstwie domowym przez przypadek wyrządzicie szkody innej osobie.

Za co należy się odszkodowanie z PZU?

Wsparcie finansowe i pomoc po nieszczęśliwym wypadku, np. złamaniu, omdleniu, wstrząśnieniu mózgu. Pieniądze za pobyt w szpitalu z powodu wypadku lub choroby. Pomoc medyczna po wypadku, np.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: