co obejmuje ubezpieczenie na życie w pzu

Co wchodzi w skład ubezpieczenia na życie?

Ubezpieczenie na życie to polisa, która wspiera finansowo bliskich ubezpieczonego na wypadek jego śmierci. Osoba, która wykupiła polisę, wpłaca co miesiąc ustaloną składkę, a gdy dojdzie do zdarzenia objętego umową, ubezpieczyciel wypłaca uprawnionym w polisie osobom odpowiednie świadczenie.

Jak sprawdzić co obejmuje polisa PZU?

zadzwoń 801 102 102, wyślij sms o treści SZKODA pod numer 4102 – oddzwonimy.

Czego nie obejmuje ubezpieczenie PZU?

Z ochrony ubezpieczeniowej bezwzględnie wyłączone są nieszczęśliwe wypadki, które zaszły m.in.: w stanie nietrzeźwości lub po użyciu środków odurzających, psychotropowych, substancji psychoaktywnych chyba, że nie miało to wpływu na zajście wypadku, w związku z zatruciem spowodowanym spożyciem alkoholu lub używaniem …

Za co należy się odszkodowanie z PZU?

Wsparcie finansowe i pomoc po nieszczęśliwym wypadku, np. złamaniu, omdleniu, wstrząśnieniu mózgu. Pieniądze za pobyt w szpitalu z powodu wypadku lub choroby. Pomoc medyczna po wypadku, np.

Jakie są wady polisy na życie?

Wadą grupowych ubezpieczeń na życie może być też niższa suma ubezpieczenia. Oznacza to, że w razie śmierci, Twoi bliscy otrzymają mniejszą kwotę świadczenia. Warto zatem zwrócić uwagę na ten element polisy. Co za tym idzie – cena za polisę także jest niższa.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: