co obejmuje ubezpieczenie laptopa

Czy ubezpieczenie laptopa obejmuje zalanie?

Ubezpieczenie laptopa od ognia i innych zdarzeń losowych Odszkodowanie obejmuje także zalanie nieruchomości, np. w wyniku pękniętej rury, szkody spowodowane silnymi opadami śniegu (uszkodzenie dachu, który zniszczy sprzęt) czy nawalnym deszczem, który dostanie się do wnętrza.

Czy opłaca się ubezpieczać laptopa?

Na pewno warto rozważyć ubezpieczenie laptopa na wypadek powodzi, zalania, pożaru, przepięcia i kradzieży z włamaniem – to podstawowe zagrożenia. Przydatne może okazać się również ubezpieczenie laptopa w ramach Home Assistance, które zapewni pomoc informatyka w razie awarii.

Gdzie najlepiej ubezpieczyć laptopa?

W ramach ubezpieczenia firmy otrzymasz odszkodowanie, gdy laptop ulegnie awarii, zostanie zniszczony lub skradziony. Jednym z takich produktów jest polisa dla firm w PZU. Można tu ubezpieczyć zarówno laptopa, którego przedsiębiorca jest właścicielem, jak i wynajmowanego.

Ile kosztuje ubezpieczenie komputera?

Średni koszt podstawowej polisy to 186 zł, a rozszerzonej o mienie ruchome i kradzież z włamaniem 425 zł. Wszystkie składki dotyczą rocznego okresu ubezpieczenia.

Ile lat gwarancji na laptopa?

Jeżeli w oświadczeniu gwarancyjnym nie określono okresu ochrony, przyjmuje się, że wynosi on 2 lata – licząc od dnia, w którym wydano towar konsumentowi.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: