co obejmuje ubezpieczenie hdi ma+ standard

Co to znaczy Moto Assistance Standard?

Standard – obejmuje jedynie teren Polski. Jest dodawany bezpłatnie do OC lub AC w Warcie. Złoty – świadczenie jest realizowane tylko, jeżeli odległość miejsca zdarzenia od domu przekracza 25 km (limit ten nie dotyczy usług związanych z wypadkiem). Ten wariant mogą kupić jedynie osoby mające też OC lub AC w Warcie.

Czym się różni HDI od Warty?

Warta, HDI, Talanx Grupa Talanx jest znana w Polsce pod marką HDI, a w 2013 roku HDI zostało przejęte przez TUIiR Warta S.A. Tym samym Warta jest obecnie trzecim co do wielkości towarzystwem ubezpieczeniowym w Polsce, a swoją ofertę dzieli pomiędzy ofertę Warta i ofertę HDI.

Ile razy można skorzystać z pakietu assistance?

z pomocy można skorzystać tylko dwa razy w ciągu roku.

Jak sprawdzic Ubezpieczenie HDI?

Co warto wiedzieć?Sprawdzenie OC można dokonać na stronie www.ufg.pl i www.historiapojazdu.gov.pl.Ważność polisy OC można również sprawdzić za pomocą aplikacji mobilnych – „Na Wypadek” i „UFG Kup Auto”.Warto samodzielnie sprawdzić ważność polisy OC zbywcy używanego samochodu.

Co zawiera HDI Moto assistance Standard?

Już w Assistance Standard zapewniamy po wypadku holowanie na terenie RP do wskazanego warsztatu do 100 km od miejsca zdarzenia. Dodatkowo płatne warianty Assistance dają możliwość skorzystania z holowania w Polsce bez limitu km, a za granicą nawet holowanie do 400 km oraz z samochodu zastępczego do 10 dni.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: