co obejmuje ubezpieczenie assistance mtu

Co to jest ubezpieczenie assistance samochodu?

Ubezpieczenia assistance zapewniają dostęp do praktycznych usług takich jak holowanie, naprawa pojazdu czy samochód zastępczy w razie wypadku, awarii lub kradzieży. Podstawowe pakiety dodawane są za darmo do lepszych polis OC oraz AC.

Czy MTU i Ergo Hestia to to samo?

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń zostało marką Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia, które od początku istnienia firmy było właścicielem 100% jej akcji, a ERGO Hestia, jako spółka-matka przejmuje wszelkie zobowiązania MTU.

Ile kosztuje assistance na motocykl?

Assistance może kosztować od 9,84 zł do 13,38 zł za dzień ochrony na terenie całej Europy lub od 89 zł za ubezpieczenie skutera (50 cm³) do 219 zł za ubezpieczenie motocykla (powyżej 125 cm³). Średnia cena pakietu ubezpieczeń OC i assistance na Mubi zależy od rodzaju motocykla.

Jakie ubezpieczenie assistance za granicą krótkoterminowe?

Ubezpieczenie Auto Assistance na czas podróży w LINK4 to polisa krótkoterminowa, nie ma potrzeby zawierania jej na okres pełnego roku, jak ma to miejsce z polisami OC lub AC. Dlatego też ubezpieczenie to możesz wykupić na czas trwania wyjazdu, bez względu na to, czy jest to 14 dni, czy też miesiąc lub dwa.

Ile razy można skorzystac z assistance?

z pomocy można skorzystać tylko dwa razy w ciągu roku.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: