co kupić opel czy toyota

Co lepsze Toyota czy Opel?

Opel zachęca większą funkcjonalnością i lepszym układem jezdnym, z kolei Toyota – perspektywą nielicznych problemów technicznych. Wyższe ceny Toyoty Yaris wskazują na to, że użytkownicy kilkulatków bardziej priorytetowo traktują niezawodność.

Czy drogie są części do Toyoty?

Jeszcze kilka lat temu wadą aut Toyoty była słaba podaż tanich zamienników i wysokie ceny części oryginalnych. Obecnie sytuacja jest lepsza: koszt zakupu oryginalnych podzespołów spadł i nawet w ASO pojawiły się tańsze części, ale o przyzwoitej jakości.

Czy Toyota Yaris ma ocynkowane blachy?

Blacha w Yarisce jest ocynkowana w razie powstania ognisk korozji należy sprawdzić ewentualną historie auta czy nie jest po wypadku. Jeżeli mam polecić produkcje to polecam japońską,tylko dlatego ze francuskiej dokładności nie ufam.

Jaki wybrać samochód Toyota Yaris czy Opel Corsa który lepszy?

W przypadku Yarisa podoba nam się mała awaryjność, która utrzymuje się dość długo. Pod względem własności jezdnych i komfortu lepsza jest Corsa i to ten model polecamy osobom, które potrzebują namiastki auta rodzinnego.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: