co daje ubezpieczenie nnw samochodu

Czy warto płacić NW przy OC?

Zdecydowanie tak! Do zakupu ubezpieczenia NNW zachęca szeroki zakres ochrony dla kierowcy i pasażerów. Poza tym polisę gwarantującą świadczenia finansowe wypłacane w razie nieszczęśliwego wypadku zdecydowanie warto posiadać.

Czy NNW obejmuje kierowcę?

Ubezpieczenie NNW chroni zarówno kierowcę, jak i pasażerów pojazdu wskazanego w umowie ubezpieczenia, ale tylko w liczbie określonej w dowodzie rejestracyjnym.

Przed czym chroni NNW?

Taka polisa stanowi zabezpieczenie na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych, w biurze lub podczas pracy w domu. Ubezpieczenie NNW to ochrona również podczas życia prywatnego.

Ile można dostać odszkodowania z NW?

Musisz jednak mieć świadomość, że odszkodowanie z NNW nie jest wysokie, ponieważ sumy ubezpieczenia często zawierają się w przedziale 5-15 tysięcy złotych. 100 procent świadczenia wypłacane jest tylko w momencie śmierci poszkodowanego albo trwałych zaburzeń psychoruchowych.

Czy NNW ma sens?

Według nich kupno ubezpieczenia NNW ma sens, ale klient musi wybrać je świadomie i dokładnie zapoznać się z jego warunkami. – Ochrona z ubezpieczenia NNW jest realna i stanowi wartość dodaną dla klienta, jeśli klient pozna jej zakres i faktyczną sumę ubezpieczenia.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: