Czy da się uratować Takemure?

Czy da się uratować Takemure?

Jeśli w tym momencie nie uratujesz Takemury, nie weźmie on udziału w dalszej historii opowiadanej w grze Cyberpunk 2077, a tym samym nie pojawi się w jednej ze scen finałowych.

Jak ocalić Takemura?

Takemura – czy można ocalić Można go ocalić, choć trzeba nastawić się na nieco więcej walki niż przy szybkiej ucieczce na ulicę. Zaraz po tym, jak wstaniesz po upadku, idź w lewo przed neonowym krzyżem, a nie w prawo. Trafisz do pomieszczenia z pięcioma przeciwnikami, których musisz pokonać.

Gdzie jest Johnny Cyberpunk 2077?

Odnalezienie grobu Johnny’ego na polach naftowych. Na pola naftowe możesz wyruszyć dowolnym pojazdem – nie musi to być Porsche 911 zabrane z kontenera w porcie. Pola naftowe są w północnej części Badlandów. Znacznik celu doprowadzi cię do miejsca gdzie miało zostać pochowane ciało Johnny’ego.

Czy da się uniknac smierci Jackiego?

Czy Jackie musi umrzeć w Cyberpunk 2077? Jeżeli chodzi o sam przebieg i zakończenie skoku w Konpeki Plaza, nie ma opcji, żeby Jackie uniknął śmierci na siedzeniu taksówki Delamaina. Pod koniec I Aktu Cyberpunk 2077 Jackie musi umrzeć i nic nie jest w stanie go uratować.

Czy da się uratowac Saula?

Na dole jest dwóch przeciwników. Zhakuj optykę jednego, a w tym czasie chwyć i zlikwiduj drugiego – po czym szybko zajmij się pozostałym. Dopiero potem przejdź do pomieszczenia z Saulem (9). Za drzwiami musisz pokonać jednego wroga, a potem możesz już uwolnić Saula.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: