Toyota RAV4 zmieni się w 2023 roku

Toyota regularnie modernizuje swój najpopularniejszy crossover. Około rok temu Japończycy zaprezentowali odnowioną wersję RAV4 ze zaktualizowaną konstrukcją, aw tym roku wnętrze samochodu i niektórzy elektroniczni asystenci przeszli modernizację.

Podobnie jak ostatnim razem, crossover nie zmienił się radykalnie. Sądząc po oficjalnych zdjęciach, konstrukcja panelu przedniego i konsoli środkowej we wnętrzu pozostała taka sama, a jedynymi zmianami były wyświetlacze systemu multimedialnego i deski rozdzielczej. Ten ostatni urósł do 12,3 cala i otrzymał opcję dostosowywania. Na przykład na tym ekranie możesz wyświetlić mapę zwykłego nawigatora lub wybrać jeden z czterech rodzajów projektu.

Kupno i sprzedaż znowu oficjalne i bezpieczne AUTO.RIA.com Nowości samochody Toyota RAV4 zmienią się w 2023 roku. Jak dokładnie? Toyota RAV4 zmieni się w 2023 roku. Jak dokładnie? Roman Bieńkowski Roman Bieńkowski 28 lipca 2022 do Ulubionych dodano do Ulubionych Idź popularny crossover przetrwał planowaną aktualizację. Ale co w nim nowego? Toyota regularnie modernizuje swój najpopularniejszy crossover. Około rok temu Japończycy zaprezentowali odnowioną wersję RAV4 ze zaktualizowaną konstrukcją, aw tym roku wnętrze samochodu i niektórzy elektroniczni asystenci przeszli modernizację.

Test Drive Toyota Rav4 Plug-in Hybrid: będziesz chciał przepłacić Test Drive Toyota Rav4 Plug-in Hybrid: będziesz chciał przepłacić tak jak ostatnim razem, crossover nie zmienił się drastycznie. Sądząc po oficjalnych zdjęciach, konstrukcja panelu przedniego i konsoli środkowej we wnętrzu pozostała taka sama, a jedynymi zmianami były wyświetlacze systemu multimedialnego i deski rozdzielczej. Ten ostatni urósł do 12,3 cala i otrzymał opcję dostosowywania. Na przykład na tym ekranie możesz wyświetlić mapę zwykłego nawigatora lub wybrać jeden z czterech rodzajów projektu. Ekran dotykowy systemu informacyjno-rozrywkowego wzrósł do 10,5 cala. Ponadto zmieniła się jej część sprzętowa. Sam system działa teraz nawet w podstawowej konfiguracji z Apple CarPlay i Android Auto i obsługuje wiele usług w chmurze, ale jest mało prawdopodobne, aby były one dostępne w naszym kraju w najbliższym czasie.

Nie tak zauważalne, ale bardzo ważne zmiany są zadeklarowane dla Asystenta Toyoty Safety Sense. Teraz będzie mógł monitorować pieszych i inne samochody podczas przejeżdżania przez skrzyżowania, ostrzeże kierowcę o niebezpieczeństwie, aw przypadkach, gdy nie reaguje na sygnały, sam zatrzyma samochód. Ale tym razem postanowili nie dotykać linii silników.