toyota corolla co ile przegląd

Ile kosztuje przegląd Toyota Corolla?

Cena przeglądu okresowego w Toyocie Corolli E18 wykonywanego po 30 tyś. km / 24 miesiącach wraz z zakupem części koniecznych do wymiany uwzględnionych przez producenta oraz przeprowadzeniem wyszczególnionych kontroli zaczyna się od ok. 780zł.

Ile kosztuje przegląd auta na gwarancji?

Obecnie cena za przegląd techniczny samochodu osobowego to 99 zł. Przegląd samochodu z gazem to koszt w wysokości 162 zł.

Na czym polega przegląd gwarancyjny samochodu?

Przegląd gwarancyjny samochodu to nieco inna kwestia niż przegląd techniczny do dowodu rejestracyjnego. Polega na wykonaniu czynności obsługowych takich jak np. wymiana oleju zalecanych przez producenta dla zachowania gwarancji. Należy go wykonać po roku od daty rejestracji lub po przejechaniu 30 tys.

Ile kosztuje przegląd w salonie Toyoty?

Cena przeglądu okresowego dużego Toyoty C-HR wykonywanego po 30 tyś. km / 24 miesiącach wraz z zakupem części koniecznych do wymiany uwzględnionych przez producenta oraz przeprowadzeniem wyszczególnionych kontroli zaczyna się od ok. 700zł. Cena ta wzrośnie w zależności od zamontowanego silnika oraz wyposażenia pojazdu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: