toyota celica vii jaki silnik

Ile pali Toyota Celica 7?

Przy normalnej jeździe w mieście spalanie wychodzi ok 9l/100km mi minimum po 100 km wyszło 8.8l/100km Ale jeśli chce się trochę szybciej pojeździć…

Czy Toyota Celica dużo pali?

Toyota Celica w zależności od wersji i pojemności silnika, waha się od 7.7 do 9.5 l w cyklu mieszanym na 100km. Wersją o najniższym spalaniu w cyklu mieszanym jest Toyota Celica 2.0 GTi Coupe Liftback 156KM. Najwięcej spala Toyota Celica 2.0 GT-FOUR Coupe I 242KM.

Ile jest generacji Celicy?

Celica zastąpiła kultową Toyotą 2000GT i przez 36 lat była jednym z najpopularniejszych aut w swoim segmencie. Do zakończenia produkcji sprzedano ją w liczbie prawie 7 milionów egzemplarzy. Powstało siedem generacji modelu.

Ile kosztuje Toyota Celica?

Toyotę Celicę szóstej generacji, bo o takiej mowa, można kupić na polskim rynku wtórnym za nieduże pieniądze, choć nie warto celować w najtańsze egzemplarze za 6000–7000 zł. Najlepiej też odpuścić kabriolety, wersje z automatyczną skrzynią biegów i modele z dość słabym silnikiem 1.8.

Czy warto kupic Toyote Celice?

Czy warto kupić Toyotę Celicę? Naszym zdaniem tak, pod warunkiem, że odpowiada wam wygląd i cechy samochodu. To niezawodna maszyna, która potrafi zaskoczyć osiągami i fenomenalnym prowadzeniem, wymagająca od użytkownika niewiele. Ostatnia Celica była technicznie równie dobra jak wcześniejsze wcielenia.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: