toyota avensis webasto jak działa

Jak działa Webasto Toyota Avensis?

W mojej Toyocie wciskam przycisk i eberek działa,a wyłącza sie samoczynnie. Z poczatku miałem z tym problem bo byłem „zielony”w temacie ale z pomocą forum-elektroda.pl i kilku życzliwych ludzi uruchomiłem urządzenie przktycznie bez żadnych kosztów i działa. pozdrawiam.

Jak działa Webasto w Toyocie?

Działanie systemu ogrzewania postojowego polega na wykorzystaniu układu chłodzenia oraz wentylacji do podgrzania silnika lub wnętrza pojazdu bez potrzeby uruchamiania jego silnika. Nieduży agregat grzewczy pracuje niezależnie od silnika pojazdu, a paliwo potrzebne do jego zasilania jest pobierane ze zbiornika paliwa.

Jak działa Webasto w samochodzie ciężarowym?

Istota działania Webasto polega na wprowadzeniu ogrzanego płynu chłodniczego w zamknięty obieg. Ów obieg rozpoczyna się w agregacie, w którym płyn chłodniczy zostaje podgrzany. Następnie jest transportowany do wymiennika ciepła i silnika, po czym wraca do agregatu, gdzie zostaje ponownie podgrzany.

Jak działa Webasto akumulator?

Webasto, jako niezależny układ, do pracy nie potrzebuje energii pochodzącej z silnika auta. Pobiera ją bezpośrednio z akumulatora, zużywając ok. 3A na typowy cykl pracy. Niestety, baterię dodatkowo rozładowują współpracujące z ogrzewaniem postojowym nawiewy wtłaczające ciepłe powietrze do wnętrza.

Ile prądu zużywa Webasto?

Jaki jest pobór prądu? System opracowany przez Webasto jest oszczędny. Ogrzewanie wykorzystujące pompę paliwa i pompę obiegową płynu chłodniczego pobiera około 3A z akumulatora. Większe zużycie notujemy w momencie uruchomienia fabrycznej nagrzewnicy wraz z wentylatorami.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: