mirror link jak podłączyć toyota aygo

Jak aktywować MirrorLink?

Musisz aktywować system i z poziomu panelu samochodu wybrać funkcję MirrorLink. Kiedy to zrobisz, ukaże ci się lista aplikacji, które obsługiwane są przez system. Gdy wybierzesz jedną z nich, zostanie ona uruchomiona na smartfonie, ale to system multimedialny pojazdu ją wyświetli i będzie obsługiwał.

Jaki kabel do MirrorLink?

Re: Telefony kompatybilne z Android Auto, MirrorLink i CarPlay. Będzie działał. Praktycznie wszystkie z Androidem śmigają z AA.

Jak korzystać z MirrorLink?

Idea rozwiązania jest prosta jak drut. Na ekranie w samochodzie mamy zobaczyć wybrane aplikacje z telefonu i wygodnie nimi sterować korzystając z komend głosowych, przycisków na kierownicy i radiu oraz ekranu dotykowego. Wystarczy tylko podłączyć odpowiedni telefon przewodem USB do radia i uruchomić funkcję MirrorLnk.

Jaka aplikacja do MirrorLink?

MirrorLink – praktyczne aplikacje Z nawigacji został obecnie Sygic oraz ostrzegacz Coyote. Przyda się Glympse (informowanie o swojej lokalizacji) i Parkopedia (baza danych o miejscach do parkowania. Uwaga – w niektórych przypadkach opcja MirrorLink to dodatkowo płatna funkcja programu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: