jak zdjąć tapicerkę drzwi toyota yaris

Jak zdjąć boczek drzwi toyota yaris 1?

Odp: Demontaż boczków w Yaris Odkręcasz bodajże trzy pklastikowe wkręty – wyjmujesz je, później łapiesz od dołu za boczek( w sumie to go podważasz bo ciężko paluchy włożyć) i na siłę odginasz-odciągasz od drzwi do momentu aż jeden z zatrzasków wyskoczy, potem kolejny itd..

Ile barow Toyota Yaris?

Ciśnienie w oponach należy utrzymywać na poziomie podanym przez producenta. Np. dla Yaris I 1,3 63 kW będzie to 2,3 bar w kołach przedniej osi i 2,1 – 2,3 w kołach z tyłu, a dla Yaris III 1,0 51 kW 2,3 – 2,5 bar z na przedniej osi i 2,2 – 2,4 bar na tylnej.

Gdzie jest akumulator w Toyota Yaris?

W hybrydowym modelu Yaris znajduje się zespół akumulatora wysokiego napięcia dla pojazdów hybrydowych (HV), w skład którego wchodzą szczelnie zamknięte moduły akumulatorów NiMH. Zespół akumulatora HV jest zamknięty w metalowej obudowie i na stałe zamocowany pod tylnym siedzeniem.

Jak rozłożyć tylną kanapę w Toyota Yaris?

Nasadka torx 10 (zewnętrzny) z tyłu trzeba osłonki plastikowe ściągnąć i kręcić śruby, potem podnosisz siedzisko i masz dostęp do reszty.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: