jak zdjąć tapicerkę drzwi toyota avensis t27

Jak zdjąć tapicerkę drzwi Toyota Avensis t25?

Do demontażu boczka drzwi tylnych będziemy potrzebować: śrubokręt krzyżakowy, mały śrubokręt płaski, klucz nasadowy 10 z przedłużką. Całość przymocowana jest na trzech śrubach i kilku spinkach. Śruby znajdują się pod zaślepkami i przełącznikiem szyby. Po jego wyjęciu trzeba wypiąć kostkę prądową .

Jak zdemontować tapicerkę drzwi Toyota Yaris?

Najlepiej płaski śrubokręt i trzeba podważyć zawleczkę trzymającą korbkę w taki sposób, że śrubokręt wpychamy pomiędzy klamke a tapicerke, ciężko to wytłumaczyć bez pokazania ale zajrzysz i sobie poradzisz:) Następnie łapiesz od spodu tapicerke i ciągniesz. Odejdzie wszystko oprócz części przy samej szybie.

Jak rozebrać lusterko MAN TGX?

Żadnego plastiku nie ściągałem. W Tgs-ie lustro duże wyciągnąłem sposobem takim że skierowałem elektrycznie lustro na maxa w dół podważyłem od dołu śrubokrętem do góry i lustro wyskoczyło z zatrzasków. Odłączyłem 2 kable i analogicznie założyłem nowy wkład.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: