jak zdemontować zderzak toyota avensis

Jak zdjąć zderzak Toyota Avensis?

Chwytamy zderzak oburącz i pociągamy do siebie. Jeżeli mamy halogeny, odpinamy kostki od świateł przeciwmgielnych i w ten oto sposób mamy zdemontowany przedni zderzak. Jak widać jest trochę śrubek do odkręcenia. Zdemontowany zderzak najlepiej położyć tak, żeby się nie porysował.

Jak zdemontować zderzak tylny Toyota Avensis?

Dwie są do odkręcenia w środku po zdjęciu plastikowej osłony zamka. Po bokach przy lampach siedzi na zatrzaskach. Wystarczy pociągnąć i zejdzie. Demontaż jest prosty.

Jak sciagnac zderzak Toyota Yaris?

Odp: Jak zdjąć przedni zderzak ? Od spodu 8 śrubek, kołek przy lewym i prawym kole, 5 kołków po od góry widocznych po otwarciu maski.

Jak zdjąć zderzak Toyota Avensis t25?

W nadkolach masz po jednym wkrecie od spodu 2 wkrety i potem od wewnatrz bagaznika masz 4 szt. nakretek (trzeba odchylic wykladzinke). Zdejmujesz calosc dopiero potem oddzielasz gore od dolu.

Jak rozebrać lusterko Toyota Avensis t25?

Szkło podnosimy elektrycznie lub ręcznie do samej góry, maksymalnie jak się da. Następnie patrząc prosto w szkło, pomiędzy dołem szkła a dolna obudowa będzie szparka i tam widać klipsy – zaznaczane są na czerwona na zdjęciu . Zwalniamy pierwszy klip – ja zacząłem od tego od zewnętrznej strony migacza.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: