jak wylaczyc poduszke pasazera toyota corolla verso

Jak wylaczyc poduszke pasazera Corolla?

JanQotworzyc drzwi pasazera.zlokalizowac na sciance schowka od strony drzwi otwor na kluczyk.wlozyc kluczyk.przekręcićw pozycji przekręconej (inaczej spręzyna wróci kluczyk do pozycji – poduszka wlączona) wyjąć kluczyk.ta da – poduszka wyłączona.4 Jul 2008

Jak wyłączyć poduszkę powietrzną w Toyota Yaris?

Wyłącznik poduszki powietrznej pasażera jest standardem w każdej wersji wyposażenia Toyoty Yaris. Umieszczono go w prawym boku kokpitu. Dostęp do niego możliwy jest dopiero przy pełnym otwarciu drzwi. Do zmiany statusu poduszki – zgodnie z widniejącym schematem – potrzebny jest kluczyk od stacyjki silnika.

Jak włączyć poduszkę powietrzną?

airbag pasażera wolno włączać i wyłączać tylko wówczas, gdy pojazd stoi z wyłączonym zapłonem. W celu powrotu do stanu poduszki airbag zgodnego z położeniem blokady należy wyłączyć zapłon, a następnie ponownie go włączyć.

Jak wyłączyć poduszkę powietrzną pasażera?

Wyłącznik poduszki powietrznej znajduje się na bocznej ściance tablicy rozdzielczej po stronie pasażera. Dostęp do niego jest możliwy po otwarciu drzwi pasażera. Należy kontrolować, czy wyłącznik jest we właściwym położeniu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: