jak rozjaśnić deskę rozdzielczą toyota corolla verso

Jak zmienić podświetlenie deski rozdzielczej?

Aby wymienić żarówki podświetlenia panelu, trzeba go częściowo wymontować: odkręcamy wkręty, manewrujemy i wyciągamy na zewnątrz. Odpięcie linki obiegu wewnętrznego pozwoli wygodnie odchylić panel i wymienić żarówki. Przyciski szyb mają własne podświetlenie i najlepiej wymienić je w całości.

Jak ustawić zegar w Toyota Corolla?

Prawdopodobnie prawym pokrętłem, tak jest u mnie. Przez naciskanie go aż na wyświetlaczu pojawi sie napis clock i tym samym pokrętłem kręcąc w lewo ustawiasz godzinę, a następnie w prawo minuty.

Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?

Napisałem poradnik- zmiana podświetlenia zegarów(LED) Ja w swoim scoupe zrobiłem to prościej. W każde gniazdo od żarówek wlutowałem po 5 LED 3mm z rezystorami , zostawiłem ok 1 cm nużek aby potem muc odpowiednio ustawić diody w odpowiednich kierunkach. Obyło się bez rozbierania zegarów a efekt wyszedł super.

Jak wymienić żarówki w zegarach?

Re: Wymiana żarówki w liczniku Więcej nic nie odkręcasz. Żarówki są dwie [góra i dół licznika, tak samo w obrotomierzu] w szarej gumowej oprawce do której przychodzą przewody elektryczne. Łapiesz za oprawkę i wyjmujesz z otworu w obudowie licznika . Po tej operacji masz dostęp do żarówki.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: