jak dorobić kluczyka z immobilizerem toyota

Jak dorobić kluczyk z immobilizerem?

W takim wypadku powinieneś zgłosić się do ASO, gdzie nowy klucz zostanie wyrobiony za pośrednictwem producenta pojazdu. Musisz mieć ze sobą potwierdzenie, że jesteś właścicielem pojazdu. Pracownik Autoryzowanego Punktu Obsługi skontaktuje się z producentem Twojego auta i zleci przygotowanie wtórnika.

Ile kosztuje dorobienie kluczyka do samochodu z immobilizerem?

Koszt wyrobienia wtórnika z immobilizerem (stosowany w pojazdach od połowy lat 90.) ze stałym kodem wynosi 100–150 zł. Za wersje ze zmiennym kodem trzeba zapłacić od 200 zł w górę.

Ile kosztuje dorobienie kluczyka do Toyoty?

KLUCZYK TOYOTA AURIS KODOWANIE Dorabianie MOKOTÓW 178255 za 850 zł z Warszawa, Al.

Jak zaprogramować kluczyk toyota?

– Umieść kluczyk w wyłączniku zapłonu, włączyć i wyłączyć zapłon – w celu zaprogramowania nowego kodu pilota zdalnego sterowania (oryginalny kod pozostanie zachowany) lub włączyć i wyłączyć zapłon dwukrotnie – w celu zaprogramowania nowego kodu pilota zdalnego sterowania (oryginalny kod zostanie przepisany).

Jak dorobić kluczyk?

Kluczyk samochodowy dorobić można w punkcie ślusarskim. Nowy grot — dwustronny, jednostronny lub kątowy — kosztuje kilkadziesiąt złotych. Drożej jest, jeżeli to dorabianie kluczyka do samochodu z immobilizerem. Wówczas uruchomić auto można tylko w wypadku, kiedy sygnał z kluczyka pokrywa się z tym w transponderze auta.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: