ile zarabia sprzedawca samochodów toyota

Ile zarabia sprzedawca Toyoty?

Z danych serwisu Pracuj.pl wynika, że sprzedawca samochodów nowych może liczyć na przeciętne miesięczne zarobki na poziomie 5800 zł brutto.

Ile zarabia handlowiec samochodowy?

Sprzedawca Samochodów – przeciętne zarobki na tym stanowisku to 5 620 zł brutto miesięcznie (4 050 zł netto rocznie), czyli 210 zł (+4%) więcej niż wynosi aktualnie średnie wynagrodzenie w Polsce. Sprzedawca Samochodów to stanowisko, na którym można oczekiwać początkowego wynagrodzenia w wysokości 3 270 zł.

Ile zarabia kierownik w salonie samochodowym?

Kierownik Salonu Samochodowego może pracować we salonach samochodowych różnych marek samochodowych, w serwisach samochodowych. Wynagrodzenie kierownika salonu samochodowego waha się od około 2, 500 zł. – 4, 500 zł.

Na czym zarabia dealer samochodowy?

przychody generowane przez serwis, sprzedaż części, ubezpieczeń jak i finansowania zakupów przez klientów (leasingi i kredyty).

Ile się zarabia na budowlance?

Zarobki budowlańców. Według danych GUS za 2021 r. zarobki w branży budowlanej były raczej przeciętne. Średnia pensja nie przekracza 6 tys. zł brutto – a to oznaczałoby, że w budowlance zarabia się podobnie jak w branży edukacyjnej, czy w przetwórstwie przemysłowym.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: