ile trwa transport samochodu z fabryki do salonu toyota

Ile trwa transport Toyoty?

Pełna dostępność modeli Toyoty Oczekiwanie na odbiór samochodów, które znajdują się w centralnym magazynie w Mszczonowie, trwa maksymalnie 21 dni. Auta o wydłużonym czasie oczekiwania zostaną dostarczone swoim nowym właścicielom w umówionym, zagwarantowanym terminie w ciągu kilku miesięcy.

Jak długo czeka się na samochód z salonu?

Jak powiedział nam pracownik jednego z salonów, wszystko zależy od specyfikacji zamówionego auta. Generalnie nie ma problemu z dostępnością i obecnie czas oczekiwania wynosi minimum cztery miesiące, realnie pół roku, a czasami nawet osiem miesięcy.

Jaki przebieg ma auto z salonu?

W umowie piszą (o ile wiem) 10 km. Jak auto było jeżdżone to może być więcej, salon powinien o tym poinformować. Standardowo auto nieruszane będzie miało parę kilometrów przebiegu. Może przełożyli z innego, zarejestrowanego egzemplarza.

Ile plynie auto z Californi?

Sam transport morski zajmuje najczęściej od 14 do 30 dni. Najczęściej czynność ta zajmuje 5-10 dni ( w zależności od kolejki) ale w skrajnych przypadkach może się przedłużyć. Oclony pojazd zabierany jest z portu i transportowany do klienta docelowego. Ten ostatni etap zajmuje średnio ok 7 dni roboczych.

Jak długo trwa oclenie samochodu?

Standardowo odprawa celna trwa do kilku godzin (w sytuacji prawidłowo przygotowanych dokumentów). Jeśli jednak służby celne uznają, że pewne formalności nie zostały dopełnione lub mają podejrzenie, że z importowanym towarem jest „coś nie tak”, czas odprawy celnej może się wydłużyć nawet do miesiąca.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: