ile pali toyota yaris 1.0 benzyna

Ile pali Toyota Yaris 1.0 LPG?

Auto na mieście pali 7,5litra gazu na trasie jest to 6.5 do tego… Bardzo fajne i ergonomiczne auto, na trasach przez autostradę potrafi wykręcić niezła prędkość i spalać nawet 4-5 litrów.

Ile spala paliwa Toyota Yaris?

Toyota Yaris w zależności od wersji i pojemności silnika, waha się od 3.9 do 6.0 l w cyklu mieszanym na 100km. Wersją o najniższym spalaniu w cyklu mieszanym jest Toyota Yaris 1.4 D-4D Terra Hatchback V 90KM. Najwięcej spala Toyota Yaris 1.3 Luna Hatchback I 86KM.

Ile pali Yaris 1 5 benzyna?

W zasadzie są to wartości do normalnej jazdy wystarczające. Przy sześciobiegowej skrzyni manualnej średnie spalanie ustaliło nam się na poziomie 5,9 l/100 km przy dość zdecydowanej jeździe zarówno w mieście, jak i autostradą.

Ile pali Toyota Yaris 1.3 benzyna?

Średnie spalanie Toyoty Yaris 1.3 Unlimited Hatchback II wynosi około 6.0 l na 100km.

Ile pali Toyota Yaris LPG?

Po założeniu gazu w tym samochodzie spalanie w jeździe lokalnej będzie wynosiło pomiędzy 6,5 a 7 litrów. Jeżeli chodzi o jazdę autostradową to poruszając się z przepisową prędkością 140 km/h auto powinno spalić między 7,5 a 8 litrów.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: