ile pali hybryda toyota

Ile pali hybryda na trasie?

Można spotkać się z opiniami, że choć hybrydy w mieście faktycznie są w stanie spalić 3-4 litrów paliwa na sto kilometrów, to po wjeździe na autostradę i osiągnięcie prędkości 140 km/h, spalanie wzrasta dwu-, jeśli nie trzykrotnie.

Ile pali Toyota C HR Hybrid?

Toyota C-HR Hybrid – nasza ocenaSilnikbenz./R4/16 + elektr.Średnie spalanie4,2 l/100 kmGwarancja mechaniczna/perforacyjna3 lata (100 tys. km)/12 latPrzeglądyco 15 tys. km/rokCena podstawowa testowanej wersji108 900 zł

Ile pali hybryda?

Zatem w cyklu mieszanym samochód zużyje 2,4 litra benzyny na 100 km. Jeśli natomiast nie korzystamy z częstego ładowania baterii i samochód pracuje w trybie pełnej hybrydy, zużycie paliwa wyniesie od 6,1 do 7,8 litra na 100 km.

Ile pali hybryda forum?

Zwykła hybryda tak jak u mnie na baterii pojedzie średnio około 2km i to zależenie od warunków na drodze no i nie pojedziesz szybciej niż 70 km/h bo powyżej tej prędkości zawsze włącza się silnik spalinowy.

Ile hybryda pali w mieście?

To, ile pali hybryda, zależy od stylu jazdy kierowcy. I choć dane katalogowe są łatwe do osiągnięcia, nie brakuje kierowców, którzy notują jeszcze niższe wyniki. Średnie spalanie około 4 l/100 km w mieście np.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: